• Wybory 2023

• Lokal Wyborczy w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza wSteklinie

Drodzy mieszkańcy Steklina Makowisk, Kiełpin, Rozstrzał, Zieleńszczyzny

Informujemy, iż zgodnie z Postanowieniem Nr 58/2023 Komisarza Wyborczego w Toruniu I z dnia 25 maja 2023 r. dokonano zmian w podziale gminy Czernikowo na stałe obwody głosowania.

Dotychczas w gminie Czernikowo funkcjonowało 6 obwodów głosowania. Od nadchodzących wyborów parlamentarnych będzie ich 8. Mieszkańcy Makowisk, Kiełpin, Rozstrzał, Zieleńszczyzny zagłosują w Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi w Makowiskach (a nie w Osówce), a mieszkańcy Steklina zagłosują w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Steklinie (a nie w Osówce).

Wszystkie informacje o granicach obwodów głosowania i adresach siedzib obwodowych komisji wyborczych można znaleźć w Obwieszczeniu Wójta Gminy Czernikowo z dnia 14 września 2023 r.

Głosowanie w lokalach wyborczych odbędzie się 15 października 2023 r. od godz. 7.00 do godz. 21.00.

Zachęcamy do pójścia na wybory.